Hakkımızda

1992 yılında ısıtma, soğutma, havalandırma ve endüstriyel izolasyon uygulamaları ile sektörde faaliyetlerine başlayan firmamız birçok endüstriyel tesise hizmet vermeye devam etmektedir.

2008 yılında FSM İNŞAAT SAN. Ve Tic. Ltd. Şti olarak yapılanan firmamız yapmış olduğu yatırımlar ile uygulamanın yanı sıra havalandırma ürünlerinin üretiminde de hizmet vermeye başlamıştır.

2012 yılı itibari ile imalat ve montaj olarak faaliyet gösteren firmamız, yeniden kapsamlı bir yapılanma sürecine girmiş ve mühendislik-proje hizmeti vermeye başlamıştır.  Oluşturulan tüm departmanlarımız alanında tecrübeli mühendis ve tekniker çalışma arkadaşlarımız ile sürekli gelişim ilkesi benimseyerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

2015 yılında yapmış olduğumuz yatırımlar ve ortaklıklar ile filtre sektöründe faaliyetlerimizi başlayarak, müşterilerimize havalandırma ve havalandırma sistemelerinde kullanılmakta olan filtreleri paket olarak sunmaktayız.  Kaset filtre, torba filtre ve kartuş filtre üretimlerimiz Hadımköy tesisimizde uygun fiyat ve kalite anlayışıyla devam etmektedir.

FSM Mekanik olarak kuruluşumuzdan beri hizmet verdiğimiz sektörlere sağladığımız mühendislik desteği ve müşteri odaklı hizmetlerimizi 2016 yılında Ar-Ge departmanımızı oluşturarak farklı noktaya taşımış bulunmaktayız. Sektörümüzdeki ürün kalitesinin geliştirilmesi, alternatif ürün ve hizmetler, enerji verimliliği gibi bir çok alanda müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına TÜBİRAK, KOSGEB ve Sanayi Bakanlığının programları kapsamında projeler hazırlıyor ve yürütüyoruz. 
 
Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen firmamız uygun fiyat anlayışı satış ve satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetinin yanında tüm çalışanları ile kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini değişmez hedef olarak benimsemiştir.